KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012442
nr 1201 2442
Jens Mathisen
(1926-2003), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad 1959. Olja på pannå, 13x22 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:47:16
31/8 19:11:44
Jens Mathisen
Läs mer om Jens Mathisen